MENU

Niesiemy wieści z Biura Jarmarku Tumskiego

Wieść głosi, że wpłynęło do nas blisko 250 zgłoszeń od wystawców i kolekcjonerów chcących przyjechać i wystawić swoje skarby podczas XVI Jarmarku Tumskiego! Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia!


Co więcej wieść niesie? Gratka dla kolekcjonerów monet. Pracownia Grawerska wybija już oficjalne, limitowane (200 sztuk) monety tegorocznej edycji Jarmarku, którą będzie można zakupić podczas imprezy.

Możemy również zdradzić, że XVI Jarmark Tumski odbędzie się pod hasłem „Złotego”. Tegoroczna edycja Jarmarku przypada bowiem w  100. rocznicę wprowadzenia złotego do obiegu. Szykujemy również niespodziankę związaną z Harcerskim Zespółem Dzieci Płocka i z postacią Druha Wacława Milke (Płocki Patron 2024).  Tegorocznemu Jarmarkowi Tumskiego, tradycyjnie już, towarzyszyć będą Dni Historii Płocka. Oprócz szperania w skarbach, będziecie mogli zanurzyć się w historii naszego miasta. W dniach Jarmarku przypada również Dzień Dziecka, a więc zadbamy również o atrakcje najmłodszych!

Wystawcy! Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia! Karty zgłoszeniowe, cennik i regulamin znajdziecie w zakładce „Zgłoszenia” i „Regulamin”.

Karty zgłoszeniowe i cennik (kliknij tutaj)

Regulamin (kliknij tutaj)

Razem z Miastem Płock i Muzeum Mazowieckim zapraszamy na Złoty Jarmark Tumski!

#jarmarktumski #jarmark #złotyjarmarktumski