MENU

Zapraszamy do reklamy

Do dziesiątego Jarmarku Tumskiego pozostało niewiele ponad miesiąc. Impreza odbędzie się w dniach 1-3 czerwca na ulicach Starego Miasta w Płocku. Podczas Jarmarku po raz kolejny wydana zostanie dedykowana imprezie gazeta – „Kurier Tumski”.

„Kurier Tumski” gromadzi najważniejsze informacje dotyczące imprezy, newsy z poszczególnych dni trwającego Jarmarku, a także artykuły dotyczące historii Płocka. Gazeta wydawana jest w dwóch nakładach o łącznym nakładzie 4000 egzemplarzy, a także w wersji elektronicznej, którą można pobrać ze stron www.pokis.pl oraz www.jarmarktumski.plock.eu. Każdego roku wydawnictwo cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczestników Jarmarku Tumskiego. Kolejne nakłady gazety rozchodzą się w przeciągu zaledwie kilku godzin.

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki przygotował ofertę dla wszystkich firm zainteresowanych zamieszczeniem reklamy w „Kurierze Tumskim”. Organizatorzy oferują cztery moduły reklamowe o różnych wymiarach. Ceny zaczynają się już od 100 zł.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, którą można pobrać tutaj: OFERTA, ZLECENIE

Zgłoszenia należy przesyłać do 7 maja (poniedziałek) na adres Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Liczba reklamodawców jest ograniczona, o zamieszczeniu reklamy decyduje kolejność zgłoszeń.

Jubileuszowy X Jarmark Tumski odbędzie się w dniach 1-3 czerwca na ulicach Starego Miasta w Płocku. Biuro Jarmarkowe przyjęło już ponad 400 zgłoszeń od wystawców z całej Polski oraz zagranicy.