MENU

Zareklamuj się w Kurierze Tumskim

W ciągu trzech dni czerwca (2-4.06) serce Płocka zabije na ulicy Tumskiej – to tu m.in. odbywać się będzie IX Jarmark Tumski. Z tej okazji wydawane będzie bezpłatne wydawnictwo pt. „Kurier Tumski”, w którym zachęcamy do skorzystania z oferty reklamowej.

Kurier Tumski jest nieodłącznym elementem Jarmarku Tumskiego, w którym corocznie uczestniczy blisko 50 000 osób. Jest on kolportowany w nakładzie 4 000 tysięcy sztuk wśród wystawców oraz uczestników jarmarku. Zamieszczone zostają w nim m.in. informacje o samym jarmarku, wieści z dawnego Płocka, dokładny program oraz mapa. Dzięki reklamie w Kurierze Tumskim, mają Państwo szansę trafić ze swoją ofertą do uczestników Jarmarku, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne numery kuriera.

Ceny zamieszczenia reklamy zaczynają się już od 100 zł, cena różni się w zależności od wielkości wybranego modułu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, która wraz z formularzem zgłoszeniowym znajduje się na stronie Jarmarku Tumskiego https://jarmarktumski.pl/zgloszenia-2/.

Liczba reklamodawców jest ograniczona, o zamieszczeniu reklamy decyduje kolejność zgłoszeń.

Tegoroczny, IX Jarmark Tumski odbędzie się w dniach 2-4 czerwca. Przypominamy, że do końca marca trwa promocja, w ramach której cena za stoisko wystawiennicze na Jarmarku wynosi jedynie 250 złotych. Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń do Biura Jarmarku Tumskiego.