MENU

Zmiana terminu Jarmarku Tumskiego

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że XIII edycja Jarmarku Tumskiego zaplanowana na pierwszy weekend czerwca zostaje przeniesiona na 3 – 5 września 2021 roku.

Dołożyliśmy wszelkich starań by jedna z ulubionych imprez Płocczanek i Płocczan mogła się odbyć. Do końca wierzyliśmy, że będzie to możliwe i wkrótce ulica Tumska zapełni się wystawcami z całej Polski.

Niestety rządowe obostrzenia dotyczące COVID-19 i treści Rozporządzeń Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. Poz. 861) oraz z dnia 10 maja 2021 roku zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2021 roku, poz. 879), uniemożliwiają nam organizację Jarmarku Tumskiego w zaplanowanym terminie.

Nie tracimy jednak nadziei. Wierzymy, że spotkamy się we wrześniu. Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę wszystkim wystawcom, którzy razem z nami tworzą to wyjątkowe wydarzenie.

Załoga POKiS życzy dużo zdrowia i czekamy z niecierpliwością na wrzesień.