MENU

Pierwsze zgłoszenia na VIII Jarmark Tumski

Już za trzy miesiące spotkamy się na VIII Jarmarku Tumskim. Początek czerwca bez wątpienia tchnie życie w centrum Płocka. Zapowiada się wspaniała edycja wzbogacona o zupełnie nowe elementy.

W dniach 3-5 czerwca po raz kolejny spotkają się kolekcjonerzy i wystawcy z całej Polski i zagranicy. Organizatorzy Jarmarku każdego dnia otrzymują zgłoszenia chętnych z całego kraju do wzięcia udziału w imprezie. Liczba wystawców jest jednak ograniczona. Przypominamy, że do końca marca ceny za stoiska wystawiennicze wynoszą od 250 do 300 zł, w zależności od ich lokalizacji. Im szybciej zostanie wysłane zgłoszenie, tym niższa cena. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Jarmarku. Odpowiednie zgłoszenia są dostępne pod zakładką „ZGŁOSZENIA”

Podczas zbliżającej się edycji po raz pierwszy pojawi się strefa militaria. Zaprezentowane zostaną m.in. zabytkowe oraz współczesne pojazdy wojskowe, różnorodny sprzęt militarny czy też grupy rekonstrukcyjne różnych epok i grupy ASG. Spodziewamy się także udziału Wojska Polskiego. Nowością będzie również strefa sztuki, która zaprezentuje lokalny dorobek gromadząc płockie organizacje artystyczne, pozarządowe, środowisko malarzy płockich, literatów oraz gości spoza Płocka. Oprócz tego tradycyjnie pojawi się strefa handlowa, kolekcjonerska oraz dziecięca.

W trakcie czerwcowej imprezy atrakcje zostaną przygotowane także przez instytucje tj. Muzeum Mazowieckie w Płocku czy Książnica Płocka.

Ambasadorem Jarmarku Tumskiego jest pan Bohdan Kowalczyk – Prezes Polskiej Federacji Organizacji Kolekcjonerskiej i Prezes Łódzkiego Klubu Kolekcjonera.