MENU

Znamy datę XVI Jarmarku Tumskiego!

Płockie święto kolekcjonerstwa, sztuki i kultury zbliża się wielkimi krokami. Na przełomie maja i czerwca, pragniemy zaprosić Państwa do malowniczego Płocka, gdzie w tym roku odbędzie się XVI edycja Jarmarku Tumskiego! 

W dniach 31 maja – 2 czerwca 2024 przeniesiemy się w magiczny świąt minionych czasów, a Płock, osadzony w samym sercu Polski stanie się areną niezwykłych wydarzeń. W czasie trwania Jarmarku Tumskiego, uliczki Starego Miasta wypełnią się wystawcami i kolekcjonerami z różnych stron kraju. Oferować będą nie tylko zapomniane antyki i dawne relikty, ale również nowoczesne wyroby rękodzieła artystycznego, biżuterię, minerały, wyroby regionalne, a także codziennego użytku przedmioty. Atmosferę Jarmarku wypełnią także dźwięki koncertów, warsztatów i pokazów artystycznych, odbywających się na przestrzeni całej Starówki.

Jak co roku, Biuro Jarmarku Tumskiego otworzy swoje drzwi 1 lutego i rozpocznie przyjmowanie zgłoszeń wszystkich zainteresowanych Wystawców i Kolekcjonerów.

BIURO JARMARKU TUMSKIEGO
e-mail: biuro@jarmarktumski.eu
tel. 24 366 43 50 | 602 658 649 | 608 665 707

Więcej informacji już wkrótce!

Organizatorami Jarmarku Tumskiego są Miasto Płock, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów oraz Muzeum Mazowieckie w Płocku. Ambasadorem XVI Jarmarku Tumskiego jest Pan Bohdan Kowalczyk. XVI Jarmark Tumski odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego.