MENU

Odkrywamy pierwsze karty dwunastego Jarmarku Tumskiego

Odkrywamy pierwsze karty jednej z największych imprez kolekcjonerskich w kraju. Kiedy po raz dwunasty będzie można odwiedzić kramy na ulicach Starego Miasta i od kiedy wystawcy mogą przesyłać swoje zgłoszenia? W tym roku Jarmark Tumski będzie połączony z obchodami Dni Historii Płocka.
Dwunasta edycja Jarmarku Tumskiego odbędzie się w dniach 29 – 31 maja. Już od najbliższej soboty (1 lutego) w siedzibie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów pracę rozpoczyna Biuro Jarmarku Tumskiego. Czekamy na pierwsze zgłoszenia.

 

Od soboty 1 lutego rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Jarmarku Tumskim drogą elektroniczną. Natomiast Biuro Jarmarku będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 15. Pierwszy wystawca, który przyśle swoje zgłoszenie, otrzyma od organizatorów prezent niespodziankę podczas trwania Jarmarku.

 

Karty zgłoszeniowe, regulamin XII Jarmarku Tumskiego oraz cennik dostępne są na oficjalnej stronie imprezy www.jarmarktumski.plock.eu, w zakładce „REGULAMIN” oraz „ZGŁOSZENIA”.
Wypełnione karty można przesyłać na adres Biura Jarmarku Tumskiego pocztą, na adres e-mail biuro@jarmarktumski.eu lub faksem na numer 24 366 00 54. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 kwietnia.


Zapraszamy do Płocka na XII edycję Jarmarku Tumskiego oraz Dni Historii Płocka, które odbędą się w ostatni weekend maja na ulicach Starego Miasta. Więcej informacji wkrótce na oficjalnej stronie Jarmarku Tumskiego oraz w mediach społecznościowych.