MENU

NIECH SIĘ WIEŚĆ NIESIE – BIURO JARMARKU OTWIERAMY I WYSTAWCÓW DO PŁOCKA ZAPRASZAMY

Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych imprez kolekcjonerskich w Polsce. W dniach 2-4 czerwca 2023 odbędzie się jubileuszowa, XV edycja Jarmarku Tumskiego. Jak co roku, dziś (1 lutego) pracę rozpoczyna Biuro Jarmarku Tumskiego. Handlarzy, kolekcjonerów i wszystkich chętnych, którzy chcieliby wystawić się na ulicach Starego Miasta zachęcamy do przesyłania zgłoszeń. Zaktualizowane karty zgłoszeniowe, cennik i regulamin dostępne są na oficjalnej stronie Jarmarku Tumskiego (www.jarmarktumski.plock.eu).

Biuro Jarmarku rozpoczyna swoją działalność od dziś (1 lutego) i będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-15. Aktualne karty zgłoszeniowe, oraz cennik dostępne są na stronie jarmarktumski.plock.eu w zakładce „Zgłoszenia”. Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy, dostępnym na stronie internetowej w zakładce „Regulamin”.

Karty zgłoszeniowe dla stoisk kolekcjonerskich, handlowych, gastronomicznych, i koloportażu ulotek oraz cennik są dostępne pod zakładką „ZGŁOSZENIA”. Wypełnione karty prosimy przesyłać drogą pocztową na adres Biura Jarmarku Tumskiego (Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Stefana i Franciszki Themersonów, ul. Jakubowskiego 10, 09-402 Płock) lub drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@jarmarktumski.eu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 kwietnia.


Uwaga! Wysyłanie zgłoszenia nie gwarantuje udziału w imprezie. Prosimy o dokonywanie wpłat dopiero po otrzymaniu potwierdzenia od Biura Jarmarku Tumskiego.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego, w godzinach pracy Biura Jarmarku, pod numerem tel. 24 366 43 50 | 602 658 649 | 608 665 707.

XV Jarmark Tumski odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2023. Aktualne karty zgłoszeniowe, regulamin oraz cennik znajdują się na stronie jarmarktumski.plock.eu. Więcej już wkrótce.

W samym sercu Polski, w samym sercu Płocka.